TK Lighting 10086 - Textilný luster Glorii 1xE27, Ø500, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10086 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1800 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6639 - Nástenné textilné svietidlo Glorii 1xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
94,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6888 - Drevený luster Venus wood 1xE27, Ø630, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
136,50 €
TK Lighting 4817 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
61,00 €
TK Lighting 4954 - Textilný luster Juta 3xE27, juta
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
75,70 €
TK Lighting 10172 - Luster Zoe 1xE27, Ø170, béžová
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 10110 - Luster Piano 10xG9, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
262,15 €
TK Lighting 3255 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø200, prírodná/oranžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 3325 - Luster Marco 3xE27, Ø370, hnedá/číra/zelená/zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
110,65 €
TK Lighting 1589 - Luster Dong wood 1xE27, Ø200, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,60 €
TK Lighting 5767 - Luster Estera 3xG9, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
62,90 €
TK Lighting 10084 - Luster Sol 1xE27, Ø250, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €


























































