TK Lighting 10108 - Luster Piano 1xG9, hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10108 |
Moderné závesné svietidlo TK Lighting 10108 vhodné nad jedálenský stôl alebo barový pult. Svietidlo je vyrobené z kovu a plastu v hnedej farbe. Svietidlo má päticu G9 a je možné ho osadiť LED žiarovkou.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 52 mm |
| Výška: | 1400 mm |
TK Lighting 6630 - Luster Cono 1xE27, Ø260, čierna
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4610 - Luster Cadix 1xG9, Ø300, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 5419 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TK Lighting 5824 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
TK LIGHTING 11011 - Drevený luster OSLO SABIA 2xE27, béžová/drevo
skladom u dodávateľa 77 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4557 - Dizajnový luster Harmony nature 3xE27, Ø500, čierna/prírodný
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10265 - Luster Bono 1xG9, Ø170, okrová/biela
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4509 - Luster Faro 1xE27, Ø500, hnedá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4508 - Drevený luster Oslo brown 1xE27, Ø335mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
TK Lighting 5380 - Luster Esme 1xE27, Ø350, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní


























































