TK Lighting 10116 - Luster Piano 1xG9, zlatá/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10116 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Moderné závesné svietidlo TK Lighting 10116 vhodné nad jedálenský stôl alebo barový pult. Svietidlo je vyrobené z kovu a plastu v čiernej a zlatej farbe. Svietidlo má päticu G9 a je možné ho osadiť LED žiarovkou.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 52 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10119 - Luster Piano 12xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
382,75 €
TK Lighting 10118 - Luster Piano 10xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
306,20 €
TK Lighting 10117 - Luster Piano 3xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
99,35 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4113 - Luster Cubus graphite 8xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 74 ksdodanie 4-14 dní
266,35 €
TK Lighting 5670 - Luster Esme 1xE27, Ø300, biela/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
71,65 €
TK Lighting 6575 - Textilný luster Linobianco 3xE27, Ø470, biela/prírodná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
109,80 €
TK Lighting 10657 - Luster FARO SABIA 1xE27, Ø340, béžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 4712 - Drevený luster Oslo white 3xE27, 1180mm, biela/drevo
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
149,50 €
TK Lighting 4759 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 198 ksdodanie 4-14 dní
46,05 €
TK Lighting 5826 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, topaz/čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 11327 – Luster LAVA M SABIA 1xE27, béžová/koňak
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
76,55 €
TK LIGHTING 11012 - Drevený luster OSLO SABIA 3xE27, béžová/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
174,65 €
TK Lighting 10060 - Luster Cono 3xE27, Ø320, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
132,20 €


























































