TK Lighting 10145 - Nástenné svietidlo Lagos 2xG9, čierna/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10145 |
Objavte eleganciu a moderný štýl s nástenným svietidlom TK Lighting Lagos! Toto jedinečné svietidlo v čiernej a zlatej farbe prináša do každého interiéru nádych luxusu. Jeho minimalistický dizajn a sofistikované detaily perfektne ladia s rôznymi štýlmi dekorácie, od industriálneho po škandinávsky.
Vďaka dvojitému zdroju svetla (2xG9) ponúka optimálne osvetlenie pre každú miestnosť, či už sa jedná o obývaciu izbu, spálňu alebo chodbu. Ľahko sa inštaluje a skvele sa hodí ako dekoratívny prvok, ktorý priťahuje pozornosť. Vytvorte si útulnú atmosféru a užite si dokonalú kombináciu funkčnosti a estetiky s týmto nádherným svietidlom!
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x8 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Výška: | 165 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
TK Lighting 10184 - Nástenné svietidlo Lagos 2xG9, čierna
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4678 - Nástenné drevené svietidlo Hoja 2xG9, orech
skladom u dodávateľa 103 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 1439 - Nástenné LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10255 - Stropné a nástenné svietidlo Estera 1xG9, Ø120, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4753 - Nástenné svietidlo Navi 2xG9, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
TK Lighting 11016 - Nástenné svietidlo MISTY 1xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10257 - Stropné a nástenné svietidlo Estera 1xG9, Ø120, zlatá/jantár
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10152 - Bodové nástenné svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela + USB
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6627 - Nástenné LED svietidlo Flash 12W, 3000K, 1480lm, čierna
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6431 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10098 - Nástenné drevené svietidlo Luna wood 8xG9, Ø600, dub
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní


























































