TK Lighting 10929 - Podhľadové svietidlo VOX 2xGU10 + 2xG9, čierna/biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10929 |
TK Lighting 10929 - VOX
Dizajnovo zaujímavé a funkčne všestranné podhľadové svietidlo VOX v kombinácii čierneho rámu a bieleho skla spája moderný vzhľad s praktickým viacsmerným osvetlením. Svietidlo disponuje dvoma päticami GU10 pre smerové bodové osvetlenie a dvoma päticami G9, ktoré zaisťujú rozptýlené doplnkové svetlo.
Tento typ svietidla sa výborne hodí do obývacích izieb, chodieb, kuchýň, spálňou alebo komerčných priestorov, kde oceníte možnosť kombinovať priame a nepriame osvetlenie. Kombinácia hranatej základne s okrúhlymi reflektormi a sklami vytvára moderný, kontrastný dizajn, ktorý elegantne zapadne do súčasných interiérov.
Vlastnosti:
- Príkon: 2×GU10 (max 10W) + 2×G9 (max 8W) - (žiarovky nie sú súčasťou balenia)
- Napájanie: 230 V
- Farba: čierna (rám) / biela (sklo)
- Materiál: kov / sklo
- Inštalácia: do podhľadu (napríklad sadrokartón)
- Štýl: moderný, technický
- Vhodné pre: obývacia izba, chodba, kuchyňa, spálňa, komerčné interiéry
- Možnosť kombinovať rôzne typy svetelných zdrojov pre efekt aj funkčnosť
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10, G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 2x10 + 2x8 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 1120 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Montážny otvor: | 975x35 mm |
TK Lighting 10571 - Náklopné kúpeľňové podhľadové svietidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, čierna
Skladom 25 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 10572 - Náklopné kúpeľňové podhľadové svietidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, biela
Skladom 31 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 10578 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Opti 1xGU10, Ø85, IP65, biela
Skladom 30 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 6921 - Podhľadové svietidlo Jet 1xGU10, 230V, Ø92, biela
skladom u dodávateľa 956 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10582 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo PRISMA WHITE 1xGU10, 85x85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 651 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10577 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Opti 1xGU10, Ø85, IP65, čierna
Skladom 23 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 10580 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo PRISMA DUO WHITE 2xGU10, 170x90, IP65, biela
skladom u dodávateľa 456 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6924 - Podhľadové svietidlo Jet 2xGU10, 230V, 175x40, biela
skladom u dodávateľa 553 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 3500 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo EYE 1xGU10, 230V, IP44, Ø84, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 6920 - Podhľadové svietidlo Jet 1xGU10, 230V, Ø92, čierna
skladom u dodávateľa 856 ksdodanie 4-14 dní



























































