TK Lighting 11018 - Luster MISTY 3xG9, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-11018 |
TK Lighting 11018 – MISTY
Dizajnový luster MISTY s tromi bielymi sklenenými tienidlami zavesenými na čiernej základni je ideálnou voľbou pre moderné interiéry. Jemne zaoblené tienidlá z bieleho skla zaisťujú príjemné a rovnomerne rozptýlené svetlo, ktoré vytvára útulnú atmosféru bez oslňovania. Čierne kovové prvky pridávajú svietidlu nadčasový vzhľad.
Vďaka elegantnému a vyváženému dizajnu sa skvele hodí nad jedálenský stôl, do obývacej izby, nad kuchynský ostrovček alebo do otvoreného priestoru. Je možné ho tiež kombinovať s ďalšími modelmi zo série MISTY pre vizuálne zladený interiér.
Vlastnosti:
- Pätica: 3×G9 (max. 8W LED, žiarovka nie je súčasťou balenia)
- Biele sklenené tienidlo s jemným rozptylom svetla
- Čierne kovové prvky – moderný kontrastný vzhľad
- Nastaviteľná dĺžka zavesenia (max. 145 cm)
- Materiál: sklo/kov
- Stupeň krytia: IP20 – iba na vnútorné použitie
- Štýl: moderný, minimalistický, elegantný
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x8 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 270 mm |
| Šírka: | 270 mm |
| Výška: | 1450 mm |
TK Lighting 11017 - Luster MISTY 1xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11016 - Nástenné svietidlo MISTY 1xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11019 - Luster MISTY 5xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11095 – Luster ESTERA WOOD 3xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4896 - Luster Cairo 4xE27, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4342 - Luster HILTON GOLD 4xE27, 940mm, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 136 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4815 - Textilný luster Pulse 5xE27, biela/borovica/prírodný
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
TK Lighting 18217 – Dizajnový LED luster ELVA BLACK 30W, 3000K, 3642lm, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 18216 – Dizajnový LED luster ELVA BRASS 30W, 3000K, 3642lm, mosadz/jantár
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11109 – Luster LAVA SABIA 7xG9, béžová/koňak
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10083 - Luster Sol 1xE27, Ø250, jantár/zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 91 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4502 - Luster Martin 1xG9, Ø120, čierna/biela
skladom u dodávateľa 212 ksdodanie 4-14 dní




























































