TK Lighting 11097 - Luster ESTERA WOOD 9xG9, orech/bronz/jantár
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-11097 |
TK Lighting 11097 – Luster ESTERA WOOD 9×G9, orech/bronz/jantár
Veľké závesné svietidlo ESTERA WOOD vyniká originálnym spojením kovu v bronzovej farbe, dekoru dreva v odtieni orech a elegantných sklenených tienidiel v jantárovom tóne. Výsledkom je štýlový prvok, ktorý do interiéru vnesie útulnú atmosféru a zároveň sa stane dominantou priestoru.
Deväť tienidiel poskytuje dostatok svetla aj pre priestranné obývacie izby, jedálne alebo haly. Vďaka päticiam G9 máte možnosť zvoliť si svetelné LED zdroje podľa vlastných preferencií.
Luster má nastaviteľnú výšku, takže ho ľahko prispôsobíte výške miestnosti a konkrétnemu umiestneniu.
Technické parametre
- Pätica: 9×G9
- Max. príkon: 9×8W LED
- Materiál: kov / drevo / sklo
- Farba: orech / bronz / jantár
- Výška: nastaviteľná (max 1250 mm)
- Napätie: 230 V
| Materiál: | kov, sklo, drevo |
| Farba: | bronzová, jantár, orech |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 9x8 W |
| Počet žiaroviek: | 9 |
| Dĺžka: | 1170 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Výška: | 1250 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
TK Lighting 11096 - Luster ESTERA WOOD 7xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 16151 - Stojacia lampa ESTERA WOOD 3xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11093 – Stropné drevené svietidlo ESTERA WOOD 3xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11094 – Stropné drevené svietidlo ESTERA WOOD 4xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11095 – Luster ESTERA WOOD 3xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10158 - Dizajnový luster Modesto 3xGU10, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6888 - Drevený luster Venus wood 1xE27, Ø630, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6299 - Drevený luster Oslo brown 3xE27, 1180mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11095 – Luster ESTERA WOOD 3xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6799 - Drevený luster Estera wood 3xG9, biela/borovica/béžová
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4815 - Textilný luster Pulse 5xE27, biela/borovica/prírodný
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
TK Lighting 11049 – Luster BALLO 1xE14, béžová/biela/drevo
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
TK Lighting 11052 – Luster BALLO 6xE14, béžová/biela/drevo
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 5906 - Drevený luster Estera wood 9xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 11096 - Luster ESTERA WOOD 7xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní



























































