TK Lighting 6904 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 45W, 3000/4000/6500K, 4980lm, IP54, Ø500, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6904 |
Svietidlo AQUA TK Lighting 6904 je ideálnou voľbou do obývacej izby, kuchyne, spálne alebo aj kúpeľne, a to vďaka IP54 – ochrane proti vode a prachu. Je vyrobené z plastu v bielej farbe. Na svietidle si môžete nastaviť farbu svietenia od teplej, po studenú bielu farbu. Svietidlo má výšku iba 29mm a ponúka sa aj vo veľkostiach 300 a 400mm.
- Možnosť zmeny farby svietenia pomocou prepínača na svietidle: 3000/4000/6500K
- Backlight effect - svieti aj nepriamym svetlom na strop
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 45 W |
| Svetelný tok: | 4980 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | áno |
| Priemer: | 500 mm |
| Hĺbka: | 29 mm |
TK Lighting 6902 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 36W, 3000/4000/6500K, 4080lm, IP54, Ø400, biela
skladom u dodávateľa 637 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6900 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 24W, 3000/4000/6500K, 2565lm, IP54, Ø300, biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
TK Lighting 6902 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 36W, 3000/4000/6500K, 4080lm, IP54, Ø400, biela
skladom u dodávateľa 637 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10933 - Stropné svietidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, čierna/číra
skladom u dodávateľa 700 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6901 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 24W, 3000/4000/6500K, 2565lm, IP54, Ø300, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TK Lighting 862 - Stropné kúpeľňové svietidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, čierna
skladom u dodávateľa 2012 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 864 - Stropné kúpeľňové svietidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, biela
skladom u dodávateľa 1647 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6905 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 45W, 3000/4000/6500K, 4980lm, IP54, Ø500, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TK Lighting 6903 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 36W, 3000/4000/6500K, 4080lm, IP54, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 813 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10932 - Stropné svietidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, biela/číra
skladom u dodávateľa 1340 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10595 - Stropné svietidlo VIVO 1xGX53, Ø84, IP44, biela
skladom u dodávateľa 248 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10594 - Stropné svietidlo VIVO 1xGX53, Ø84, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 441 ksdodanie 4-14 dní


























































