TOP LIGHT Bella B - Stolná LED lampička Bella 4,8 W, 3000/4000/6500K, 450lm, biela
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Bella B |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
LED stolná lampička TOP LIGHT Bella B v elegantnej bielej farbe je skvelou voľbou pre domáce aj kancelárske použitie. Ponúka 3 úrovne jasu (15%, 40%, 100%) a možnosť voľby teploty svetla medzi 3000K (teplá), 4000K (neutrálna) a 6500K (studená biela). Vďaka flexibilnému krku, dotykovému spínaču, USB napájaniu s adaptérom a pamäťovej funkcii pre posledné nastavenie je ideálny pre pohodlné a úsporné osvetlenie pracovného alebo študijného priestoru.
Vlastnosti:
- Príkon: 4,8 W
- Svetelný tok: 450 lm
- Teplota svetla: 3000 K / 4000 K / 6500 K (voliteľné režimy)
- 3 úrovne jasu: 15%, 40%, 100%
- Dotykové ovládanie
- Funkcia pamäte posledného nastavenia
- Flexibilný krk na nastavenie smeru svietenia
- USB napájanie (vrátane adaptéra)
- Farba: biela
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 4, 8 W |
| Svetelný tok: | 450 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | áno |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 140 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Bella C - Stolná LED lampička Bella 4,8 W, 3000/4000/6500K, 450lm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Bella C - Stolná LED lampička Bella 4,8 W, 3000/4000/6500K, 450lm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Viola C - Stolná LED lampička Viola 12W, 2700-6500K, 1020lm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Viola B - Stolná LED lampička Viola 12W, 2700-6500K, 1020lm, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní


























































