TOP LIGHT Onyx HS CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, 290x290, čierna
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Onyx HS CCT |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Stropné svietidlo TOP LIGHT Onyx HS CCT vhodné na WC, chodby, ale aj kúpeľne vďaka krytiu IP44. Možnosť nastavenia teploty chromatičnosti prepínačom na svietidle 3000K (teplá biela), 4000K (neutrálna biela) alebo 6500K (studená biela). Svietidlo je hranaté a je vyrobené z plastu v čiernej a bielej farbe.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela, čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela, studená biela, teplá biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 1000 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Dĺžka: | 290 mm |
| Šírka: | 290 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Onyx HL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Onyx HL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver KM CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 18W, 3000/4000/6500K, IP44, 1800lm, Ø340, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Revit 40B RC - Stropné LED svietidlo Revit 40B 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Revit H120B RC - Stropné LED svietidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj K30 CCT - Stropné LED svietidlo Dunaj 24W, 3000/4000/6500K, 2640lm, IP44, Ø320, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Silver KS 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KS 10W, 6000K, 900lm, IP44, Ø280, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Onyx KS RC - Stropné LED svietidlo Onyx KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø380, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Revit 60B RC - Stropné LED svietidlo Revit 60B 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Twister 30 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Twister 30 IP44, 18W, 4000K, 1800lm, Ø300, biela / trblietavý efekt
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie



























































