TOP LIGHT Petal 60C RC - Stropné LED svietidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, čierna + diaľkové ovládanie
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Petal 60C RC |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
TOP LIGHT Petal 60C RC - Stropné LED svietidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, čierna, IP20, diaľkové ovládanie
Moderné stropné LED svietidlo TOP LIGHT PETAL 60W v elegantnej čiernej farbe zaujme svojim jednoduchým okrúhlym dizajnom, ktorý pôsobí štýlovo a stane sa dominantou každého interiéru. Vďaka vysokému výkonu 60 W a svetelnému toku 6000 lm je vhodné aj pre väčšie miestnosti, ako sú obývacie izby, jedálne, moderné spálne či reprezentatívne priestory.
Ovládanie je maximálne pohodlné vďaka diaľkovému ovládaču, ktorý ponúka široké možnosti nastavenia:
- Stmievanie 10–100 % – možnosť prispôsobenia jasu od plného výkonu po tlmené svetlo.
- Plynulá zmena farby svetla v rozmedzí 3000K - 6500K - od teplého bieleho svetla pre odpočinok až po studenejšie odtiene vhodné na prácu.
- Nočné svetlo - jemné orientačné osvetlenie pre večerné a nočné hodiny.
- Pamäť posledného nastavenia – po opätovnom zapnutí svietidlo pokračuje v posledne zvolenom režime.
Vďaka kvalitnému spracovaniu a krytiu IP20 je určené do suchých interiérov. Spojenie okrúhleho dizajnu, vysokého výkonu a praktických funkcií z neho robí atraktívnu voľbu do moderných domácností aj komerčných priestorov.
Technické parametre:
- Výkon: 60 W
- Svetelný tok: 6000 lm
- Farba svetla: 3000–6500K (CCT, plynulé nastavenie)
- Funkcia: stmievanie 10–100 %, zmena teploty svetla, nočné svetlo, pamäť režimu
- Materiál: plast/kov
- Farba: čierna
- Priemer: Ø590 mm
- Krytie: IP20
- Ovládanie: diaľkové ovládanie (súčasť balenia)
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 60 W |
| Svetelný tok: | 6000 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 590 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Petal 60B RC - Stropné LED svietidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Petal 50C RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, čierna/biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Petal 40B CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Ocean K80 RC - Stropné LED svietidlo Ocean K 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, Ø780, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Salerno 60B RC - Stropné LED svietidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Petal 50C RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, čierna/biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Dekor 40B RC - Stropné LED svietidlo Dekor 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Norman 40B RC - Stropné LED svietidlo Norman 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø390, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Liberty K RC - Stropné LED svietidlo Liberty K 24W, 3000-6500K, 2500lm, Ø380, biela/trblietavý efekt/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropné LED svietidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropné LED svietidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 5 ksihneď na odoslanie


























































