TOP LIGHT Satellite 40C RC - Stropné LED svietidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, čierna/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Satellite 40C RC |
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Objavte dokonalé spojenie štýlu a funkčnosti so stropným svietidlom Top Light Satellite 40C RC. Toto moderné LED svietidlo s výkonom 36W a premenlivou teplotou farieb 3000-6500K prináša do vášho interiéru nielen oslnivé osvetlenie, ale aj estetický zážitok vďaka elegantnému dizajnu v čiernej farbe a imitácii dreva.
S impozantným svetelným výkonom 3600 lm sa ľahko prispôsobí každej atmosfére – od príjemného teplého svetla na odpočinok po jasné chladné svetlo na prácu. Ovládajte osvetlenie pohodlne pomocou diaľkového ovládača a užite si jednoduché prepínanie medzi rôznymi režimami. Vytvorte si priestor, ktorý bude presne odrážať vašu náladu a štýl! Svietidlo je vhodné do obývacej izby, spálne alebo kuchyne. Svietidlo má pamäť (pamätá si posledné nastavenie) a nočné svetlo.
S Top Light Satellite 40C RC sa vaša domácnosť premení na miesto, kde sa budete cítiť skvele. Nečakajte a vylepšite svoj interiér ešte dnes!
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna, hnedá |
| Farba svetla: | teplá biela, nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Svetelný tok: | 3600 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 430 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Satellite 40B RC - Stropné LED svietidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, biela/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Satellite 50C RC - Stropné LED svietidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, čierna/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Satellite 50B RC - Stropné LED svietidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, biela/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Satellite 40B RC - Stropné LED svietidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, biela/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Apolo 60C RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60C 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Norman 40C RC - Stropné LED svietidlo Norman 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø390, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Apolo 60B RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60B 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Petal 50C RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, čierna/biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Dekor 40B RC - Stropné LED svietidlo Dekor 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Ocean HM RC - Stropné LED svietidlo Ocean HM 51W, 3000-6500K, 5100lm, 440x440, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropné LED svietidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Revit H50C RC - Stropné LED svietidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní


























































