TOP LIGHT Vicenza R - Vonkajšie závesné svietidlo Vicenza 1xE27, IP44, zlatá/čierna
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Vicenza R |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Prineste do svojho exteriéru nádych elegancie s vonkajším závesným svietidlom Top Light Vicenza! Toto sofistikované svietidlo v atraktívnej kombinácii zlatej a čiernej farby zaručuje, že sa stane skvostným prvkom vašej záhrady, terasy alebo balkóna.
Vyrobené s dôrazom na detail, svietidlo Vicenza kombinuje moderný dizajn s retro prvkami, čo z neho robí ideálnu voľbu pre rôzne architektonické štýly. Je vybavené päticou E27 a je odolné voči poveternostným vplyvom s certifikáciou IP44, čo zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.
Osvetlite svoje vonkajšie priestory a vytvorte útulnú atmosféru pre večerné posedenie s rodinou či priateľmi. S Top Light Vicenza pretvoríte svoj exteriér na kúzelné miesto, ktoré si zamilujete! Neváhajte a obohaťte svoj domov o tento jedinečný dizajnový kúsok.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | zlatá, čierna |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Šírka: | 250x200 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Sevilla R - Vonkajšie závesné svietidlo Sevilla R 1xE27, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Florencie R - Vonkajšie závesné svietidlo Florencia 1xE27, IP44, zlatá/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Neapol R - Vonkajšie závesné svietidlo Neapol 1xE27, IP44, čierna/meď
Skladom 6 ksihneď na odoslanie


























































