TOP LIGHT ZSUT 90 CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSUT 90 CCT 10W, 3000/4000/6500K, 1000lm, biela + vypínač
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-ZSUT 90 CCT |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
TOP LIGHT ZSUT 90 CCT – Podlinkové LED svietidlo 10W, 3000/4000/6500K, 1000lm, biela + vypínač
Podlinkové LED svietidlo TOP LIGHT ZSUT 90 CCT ponúka úsporné a silné osvetlenie s možnosťou prepínania farby svetla – teplej (3000K), neutrálnej (4000K) alebo studenej bielej (6500K). Vďaka úzkemu profilu a jednoduchému dizajnu je ideálne pod kuchynské skrinky, police alebo pracovné dosky. Na tele svietidla sa nachádza praktický vypínač On/Off a funkcia pamäte posledného nastavenia farby svetla.
Svietidlo je možné prepojiť do svetelnej línie, čím umožňuje rovnomerné osvetlenie väčšej plochy. LED technológia zaručuje nízku spotrebu, dlhú životnosť a rovnomerné svetlo bez blikania.
Hlavné výhody:
- Prepínanie farby svetla: 3000K / 4000K / 6500K
- Funkcia pamäte posledného režimu
- Integrovaný vypínač On/Off
- Možnosť prepojenia viacerých svietidiel
- Úsporné LED osvetlenie s vysokým svetelným tokom
- Jednoduchá montáž a elegantný dizajn
Technické parametre:
- Napájanie: 230 V
- Príkon: 10 W
- Svetelný tok: 1000 lm
- Farba svetla: 3000K / 4000K / 6500K (CCT prepínateľné)
- Materiál: plast
- Farba: biela
- Rozmery: 890×30×28 mm
- Zdroj svetla: integrované LED
- Funkcia pamäte: áno
- Vypínač: On/Off
- Možnosť prepojenia: áno
- Použitie: interiérové (podlinkové osvetlenie)
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, teplá biela, studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 1000 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | nie |
| S vypínačom: | áno |
| Dĺžka: | 890 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 28 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT ZSV 90B CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSV 90B CCT 13W, 3000-4000-6500K, 890mm, 1105lm, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT ZSV 40B CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSV 40B CCT 5W, 3000-4000-6500K, 340mm, 425lm, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT ZST 60 CCT - Podlinkové LED svietidlo ZST 60 CCT 10W, 3000/4000/6500K, 1000lm, 585mm, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT ZST 120 CCT - Podlinkové LED svietidlo ZST 120 CCT 20W, 3000/4000/6500K, 2000lm, 1235mm, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT ZSV 60B CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSV 60B CCT 8W, 3000-4000-6500K, 560mm, 680lm, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT ZSV 90S CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSV 90S CCT 13W, 3000-4000-6500K, 890mm, 1105lm, sivá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT ZSV 40S CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSV 40S CCT 5W, 3000-4000-6500K, 340mm, 425lm, sivá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT ZSP 60 CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSP 60 CCT 18W, 3000/4000/6500K, D600, 1800lm, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT ZSP 120 CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSP 120 CCT 36W, 3000/4000/6500K, D1200, 3600lm, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT ZSP 30 CCT - Podlinkové LED svietidlo ZSP 30 CCT 9W, 3000/4000/6500K, D300, 900lm, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní



























































