Rendl R13932 - Venkovní stojanové LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13932 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá, opál |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 9 W |
| Svetelný tok: | 720 lm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13930 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 6-14 dní
81,45 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11171 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R13936 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Bobo 8W, 3000K, 640lm, IP65, V395, antracit
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Rendl R12626 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 6-14 dní
251,70 €
Rendl R13758 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Gardien 10W, 3000K, 600lm, IP54, V650, čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
155,45 €
Rendl R12515 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 6-14 dní
162,85 €
Rendl R10548 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, V886, Vantracit
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R10380 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Treeza 7W, 3000K, 123lm, IP54, antracit/zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
127,70 €



























































