Rendl R12557 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12557 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 206 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Možnosť nastavenia lúčov svietenia
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Svetelný tok: | 200 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 82 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hĺbka: | 76 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12556 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13560 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 89 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13641 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €
Rendl R13565 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R11967 - Vonkajšie stropné/nástenné LED svietidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R11946 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13738 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,60 €
Rendl R12574 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12573 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,00 €
Rendl R13512 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R11947 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €




























































