Rendl R12691 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12691 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 124 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 660 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 174 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 29 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12028 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,05 €
Rendl R13569 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mliečny kryt
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,15 €
Rendl R12574 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12022 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 74 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12562 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo XYLO 8W, 3000K, 590lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R14123 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, biela
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R11946 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R10547 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
105,45 €
Rendl R12027 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €



























































