Rendl R13931 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál + PIR senzor
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13931 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá, opál |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 9 W |
| Svetelný tok: | 720 lm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Hĺbka: | 155 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13932 - Venkovní stojanové LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
142,50 €
Rendl R13930 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13654 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 900lm, IP65, antracit/opál + senzor
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €



























































