Rendl R13561 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13561 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 5 W |
| Svetelný tok: | 211 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 120 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 81 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12557 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 206 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R13739 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,65 €
Rendl R12021 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12010 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIA 2x3W, 3000K, 270lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 6-14 dní
61,10 €
Rendl R13615 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
88,90 €
Rendl R12573 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,05 €
Rendl R13512 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 6-14 dní
127,75 €
Rendl R10547 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
105,55 €
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
66,65 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
124,05 €


























































