TOP LIGHT Noel - Vonkajšie nástenné LED svietidlo NOEL 10W, 4000K, 900lm, IP54, čierna
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Noel |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Dĺžka: | 160 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Block - Vonkajšie nástenné LED svietidlo BLOCK 8W, 4000K, 680lm, IP65, čierna/biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
20,20 €
TOP LIGHT Malaga K - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Malaga K 12W, 4000K, 1080lm, IP65, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
25,70 €
TOP LIGHT Bari - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Bari 15W, 4000K, 1300lm, IP54, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
16,50 €
TOP LIGHT Girona - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Girona 12W, 1080lm, 4000K, IP65, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
28,20 €
TOP LIGHT Boxter XL - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Boxter 12W, 4000K, 1200lm, IP65, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
32,25 €
TOP LIGHT Elon - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Elon 10W, 4000K, IP54, 1000lm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
22,00 €
TOP LIGHT Boxter H30 CCT - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Boxter CCT 24W, 3000K/4000K/6000K, 2400lm, IP54, 280x280, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
40,35 €
TOP LIGHT Imola 30 CCT - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Imola 16W, 3000/4000/6000K, 1600lm, IP54, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
28,55 €
TOP LIGHT Ray B - Vonkajšie nástenné LED svietidlo RAY B 8W, 4000K, 680lm, IP44, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
20,20 €
TOP LIGHT Block XL - Vonkajšie nástenné LED svietidlo BLOCK 10W, 4000K, 850lm, IP65, čierna/biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
28,20 €


























































