Rendl R13569 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mliečny kryt
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13569 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, akryl |
| Farba: | antracit - tmavě šedá, mliečna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 2x6 W |
| Svetelný tok: | 371 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 92 mm |
| Výška: | 112 mm |
| Hĺbka: | 108 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R12022 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12556 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R13930 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12574 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12012 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R11947 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R12551 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Athi 9,6 W, 3000K, 550lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €



























































