PREZENT 39038 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI 1xE27, IP44, matná čierna/mliečna
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-39038 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Farba: | biela, matná čierna |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 180 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 39040 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI MINI 1xE27, IP44, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
PREZENT 39039 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI MINI 1xE27, IP44, rustik/mliečna
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 28210 - vonkajšie nástenné LED svietidlo Akara 2x5W, 4000K, 2x490lm, IP65, čierna/číra
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
41,00 €
Prezent 31312 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rebus 5W, 4000K, 700lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
32,20 €
PREZENT 31655 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rae 20W, 4000K, 1600lm, IP65, tmavo šedá/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
21,45 €
Prezent 31313 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tanuk 9W, 4000K, 820lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
37,05 €
PREZENT 31656 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Bolla 20W, 4000K, 1600lm, IP65, tmavo sivá/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
Prezent 12100 - Vonkajšie nástenné svietidlo EVEN 1xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
25,35 €
PREZENT 28203 - Vonkajšie nástenné svietidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
Prezent 31306 - Vonkajšie nástenné svietidlo Daima 1XGU10, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 28202 - Vonkajšie nástenné svietidlo BARI 2xGU10, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
21,45 €
PREZENT 48324 - Vonkajšie nástenné svietidlo HALIFAX 1xE27/10W, IP44, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
13,20 €




























































