Rendl R13509 - Vonkajšie nástenné svietidlo Lizzi 2xGU10, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13509 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x35 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 188 mm |
| Hĺbka: | 121 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13508 - Vonkajšie nástenné svietidlo Lizzi 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13739 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,65 €
Rendl R13619 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sampo 9W, 3000K, 650lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 124 ksdodanie 6-14 dní
81,45 €
Rendl R13755 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R10439 - Vonkajšie nástenné svietidlo Woop 1xR7s, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R10432 - Vonkajšie nástenné svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
53,65 €
Rendl R12573 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,00 €
Rendl R12010 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIA 2x3W, 3000K, 270lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 6-14 dní
61,05 €
Rendl R13559 - Vonkajšie nástenné svietidlo Bourdon 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R12565 - Vonkajšie nástenné svietidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 88 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13637 - Vonkajšie nástenné svietidlo Clyde 1xE27, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €



























































