Nowodvorski 4418 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mekong 1xE27, IP42, čierna
| Výrobca: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-4418 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 112 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 6-12 dní
ihneď na odoslanie Dalších 112 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 6-12 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | 42 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Výška: | 200 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |

























































