Rendl R10439 - Vonkajšie nástenné svietidlo Woop 1xR7s, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10439 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | antracitová |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | R7s |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x48 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 180 mm |
| Šírka: | 180x60 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10387 - Vonkajšie nástenné svietidlo Gino 1xE27, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
94,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12564 - Vonkajšie svietidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R10547 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
105,45 €
Rendl R12566 - Vonkajšie nástenné svietidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R11967 - Vonkajšie stropné/nástenné LED svietidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R11947 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R12010 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIA 2x3W, 3000K, 270lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
61,05 €
Rendl R12556 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R10388 - Vonkajšie nástenné svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, striebornošedá
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13514 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €
Rendl R13797 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mizzi new 2xGU10, IP65, striebornosivá
skladom u dodávateľa 170 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €




























































