PREZENT 31403 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo MELBOURNE 8W, 4000K, 560lm, IP54, čierna
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.31403 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | matná čierna, opál |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 8, LED 8 W |
| Svetelný tok: | 560 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Hĺbka: | 81 mm |
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 31401 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo MONTERREY 6W, 4000K, IP44, 300lm, 620mm, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
42,90 €
Prezent 31309 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Umera 9W, 4000K, 820lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
41,95 €
PREZENT 31304 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo MEDO 9W, IP54, 4000K, 460lm, 500mm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
39,00 €




























































