Rabalux 8265 - Vonkajšie stojanové svietidlo Inox torch 1xE27, IP44, Ø76, V1100, saténový chróm/biela
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8265 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
UV odolný plast
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | nerez, oceľ |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 126 mm |
| Výška: | 1100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8261 - Vonkajšie nástenné svietidlo Inox torch 1xE27, IP44, saténový chróm/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
11,85 €
Rabalux 8263 - Vonkajšie stojanové svietidlo Inox torch 1xE27, IP44, Ø76, V450, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
21,45 €
Rabalux 8264 - Vonkajšie stojanové svietidlo Inox torch 1xE27, IP44, Ø76, V650, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
31,75 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 8147 - Vonkajšie stojanové svietidlo Black torch 1xE27, IP44, V450, Ø73, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 3-10 dní
22,15 €
Rabalux 8263 - Vonkajšie stojanové svietidlo Inox torch 1xE27, IP44, Ø76, V450, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
21,45 €
Rabalux 7506 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Palanga 12W, 3000K, 800lm, IP44, V800, antracit/biela
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
83,10 €
Rabalux 8148 - Vonkajšie stojanové svietidlo Black torch 1xE27, IP44, V1100, Ø73, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
31,75 €
Rabalux 8264 - Vonkajšie stojanové svietidlo Inox torch 1xE27, IP44, Ø76, V650, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
31,75 €
Rabalux 7503 - Vonkajšie stojanové svietidlo Wellington 1xE27, IP44, Ø85, V800, čierna/transparentná
skladom u dodávateľa 235 ksdodanie 3-10 dní
57,40 €


























































