Rabalux 8186 - Vonkajšie stojanové svietidlo Monaco 1xE27, IP43, V1950, antická zlatá
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8186 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-10 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | antika, zlatá, transparentné |
| IP krytie: | 43 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Šírka: | 640 mm |
| Výška: | 1950 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8182 - Vonkajšie nástenné svietidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
43,30 €
Rabalux 8181 - Vonkajšie nástenné svietidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
43,30 €
Rabalux 8185 - Vonkajšie stojanové svietidlo Monaco 1xE27, IP43, V1060, antická zlatá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
70,25 €
Rabalux 8184 - Vonkajšie závesné svietidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
43,30 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 8185 - Vonkajšie stojanové svietidlo Monaco 1xE27, IP43, V1060, antická zlatá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
70,25 €
Rabalux 8345 - Vonkajšie stojanové svietidlo Milano 1xE27, IP43, Ø190, V1020, čierna/transparentná
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
47,80 €
Rabalux 8236 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8395 - Vonkajšie stojanové svietidlo Toscana 1xE27, IP43, 1060mm, zlatá antika
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
59,35 €
Rabalux 8210 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 1050mm, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
32,05 €
Rabalux 8209 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 1050mm, biela/sklo
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
32,05 €
Rabalux 8165 - Vonkajšie stojanové svietidlo Odessa 1xE27, hnedá antika/transparentná
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
85,00 €
Rabalux 8460 - Vonkajšie stojanové svietidlo Toronto 3xE27, IP44, 2300mm, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
320,40 €
Rabalux 8205 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, biela/sklo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8206 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €


























































