PREZENT 28207 - Vonkajšie stojanové svietidlo TORONTO 1xE27/60W, IP44, 520mm, antracit
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.28207 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Farba: | antracit, čirá, antracit - tmavě šedá |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 108 mm |
| Šírka: | 108 mm |
| Výška: | 520 mm |
| Hĺbka: | 108 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 28206 - Vonkajšie nástenné svietidlo TORONTO 2xE27/35W, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
PREZENT 28205 - Vonkajšie nástenné svietidlo TORONTO 1xE27/35W, IP44, antracit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 31309 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Umera 9W, 4000K, 820lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
41,95 €
PREZENT 31304 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo MEDO 9W, IP54, 4000K, 460lm, 500mm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
39,00 €
PREZENT 31401 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo MONTERREY 6W, 4000K, IP44, 300lm, 620mm, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
42,90 €
Prezent 28209 - Vonkajšie stojanové svietidlo Acrea 1xE27, IP54, čierna/dymová
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
47,30 €
PREZENT 31403 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo MELBOURNE 8W, 4000K, 560lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
Prezent 12102 - Vonkajšie stojanové svietidlo EVEN 1xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
42,90 €
Prezent 31307 - Vonkajšie stojanové svietidlo Daima 1xGU10, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €




























































