Ideal Lux 136028 - Vonkajšie stojanové svietidlo Vega 1xG9, IP44, antracit
| Výrobca: Ideal Lux | |
| Kód: Ide-136028 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 220 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 7-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 220 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 7-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | hliník, sklo |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | max 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 150 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Ideal Lux 115078 - Vonkajšie stojanové svietidlo Sirio 2xG9, IP44, hliník/sklo, antracit
skladom u dodávateľa 546 ksdodanie 7-14 dní
145,00 €
























































