Rabalux 8848 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Hamburg 12W, 4000K, 900lm, IP44, Ø280, antracit/biela
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8848 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | antracit - tmavě šedá, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Priemer: | 280 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8847 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Hamburg 10W, 4000K, 720lm, IP44, Ø200, antracit/biela
skladom u dodávateľa 145 ksdodanie 3-10 dní
25,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 7900 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, 300x300, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
35,25 €
Rabalux 7894 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, Ø300, biela
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
33,65 €
Rabalux 7775 - Vonkajšie stropné chytré LED svietidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, čierna / biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €
Rabalux 7897 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, Ø175, čierna
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
22,15 €
Rabalux 7893 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, Ø175, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
22,15 €
Rabalux 8847 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Hamburg 10W, 4000K, 720lm, IP44, Ø200, antracit/biela
skladom u dodávateľa 145 ksdodanie 3-10 dní
25,35 €
Rabalux 7899 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, 175x175, čierna
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
23,70 €
Rabalux 7895 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, 175x175, biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
23,70 €
Rabalux 77035 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, čierna/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
24,00 €
Rabalux 77036 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
20,00 €




























































