Nowodvorski 4907 - Vonkajšie vstavané svietidlo do steny Ina 1xE27, IP65, grafit
| Výrobca: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-4907 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 492 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 6-12 dní
ihneď na odoslanie Dalších 492 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 6-12 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
| Materiál: | hliník, sklo, plast |
| Farba: | grafit |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 235 mm |
| Výška: | 105 mm |
| Hĺbka: | 78 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
Nowodvorski 3412 - Vonkajšie vstavané svietidlo do steny BASALT 1xE14, IP44, grafit
skladom u dodávateľa 928 ksdodanie 6-12 dní
33,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Nowodvorski 6908 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Step LED IP44, 3W, 3000K, 190lm, biela
skladom u dodávateľa 236 ksdodanie 6-12 dní
37,90 €
Nowodvorski 6907 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Step IP44, 3W, 3000K, 120lm, 65x68, grafit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
37,90 €
Nowodvorski 3412 - Vonkajšie vstavané svietidlo do steny BASALT 1xE14, IP44, grafit
skladom u dodávateľa 928 ksdodanie 6-12 dní
33,90 €

























































