SPECTRUM SLI028026NW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120 ° IP65 4000K 8000lm šedé
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLI028026NW_PW |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | polykarbonát, plast |
| Farba: | biela, sivá |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 52 W |
| Svetelný tok: | 8000, 8900 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 50000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Mechanická odolnosť (IK): | 10 |
| Dĺžka: | 1490 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Energetická trieda (nová): | C |
| Frekvencia: | 50HZ Hz |
| Interiérové/Exteriérové: | INT/EXT |
| Rozmery: | 1490x72x70 mm |
| Trieda ochrany: | I |
| Výkon: | 52 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLI028024NW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT LED 20W 230V 60cm IP65 4000K 3000lm šedé
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
26,00 €
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-7 prac. dní
47,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum SLI047319CCT_PW – Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250 lm, UGR<19, čierna, prizmatický kryt
skladom u dodávateľa 283 ksdodanie 3-7 prac. dní
51,10 €
Spectrum SLI047316CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, biela
Skladom 13 ksihneď na odoslanie
48,55 €
Spectrum SLI047317CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 30W/40W/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, čierna
Skladom 22 ksihneď na odoslanie
48,55 €
SPECTRUM SLI028035CW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GO 50W 120cm IP65 6000K 6000lm biele
skladom u dodávateľa 1971 ksdodanie 3-7 prac. dní
17,15 €
Spectrum SLI047318CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, biela/prizmatický kryt
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
49,15 €
Spectrum WLD+20009 – Lineárne LED svietidlo WLD PLANK 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 4350lm, RA90, 40°, UGR<13, biela
skladom u dodávateľa 614 ksdodanie 3-7 prac. dní
53,95 €
Spectrum WLD+20010 - Lineárne LED svietidlo WLD PLANK 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 4350lm, RA90, 40°, UGR<13, čierna
skladom u dodávateľa 795 ksdodanie 3-7 prac. dní
53,95 €
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-7 prac. dní
47,20 €
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
25,55 €
Spectrum SLI047311CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, čierna/prizmatický kryt
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
28,10 €



























































