Azzardo AZ2264 - Stropné LED svietidlo Monza R 50W, 4000K, 4400lm, Ø400, RA≥90, biela
| Výrobca: Azzardo | |
| Kód: Azd-AZ2264 |
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-14 dní
| Výrobca: | Azzardo |
| Adresa výrobce: | Strzeszyńska 33, 60-479 Poznań, Poland |
| E-mail: | office@azzardolighting.com |
Azzardo Monza R AZ2264 je moderné stropné LED svietidlo s čistým a elegantným dizajnom v bielej farbe. S výkonom 50 W, svetelným tokom 4400 lm a neutrálnou teplotou svetla 4000 K poskytuje príjemné, rovnomerné osvetlenie vhodné do obytných aj komerčných priestorov. Vďaka vysokému CRI ≥ 90 ponúka veľmi verné podanie farieb, čo oceníte v domácnostiach, kanceláriách aj showroomoch. Priemer 400 mm z neho robí ideálne riešenie pre stredne veľké miestnosti.
Vlastnosti:
- Typ svietidla: stropné
- Príkon: 50 W
- Svetelný tok: 4400 lm
- Teplota svetla: 4000 K (neutrálna biela)
- Index podania farieb: CRI ≥ 90
- Priemer: 400 mm
- Farba: biela
- Štýl: moderný, čistý dizajn
- Vhodné pre: obytné miestnosti, kancelárie, chodby, vstupné haly
| Materiál: | akryl, hliník |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 50 W |
| Svetelný tok: | 4400 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 90 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Azzardo AZ2260 - Stropné LED svietidlo Monza R 20W, 4000K, 1760lm, Ø220, RA≥90, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Azzardo AZ3680 - Stropné LED svietidlo Monza II R 90W, 4000K, 7520lm, Ø600, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Azzardo AZ2269 - Stropné LED svietidlo Monza SQUARE 20W, 3000K, 1680lm, 220x220, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Azzardo AZ3796 - Stropné LED svietidlo Monza II R 36W, 4000K, 3500lm, Ø300, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Azzardo AZ2260 - Stropné LED svietidlo Monza R 20W, 4000K, 1760lm, Ø220, RA≥90, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie


























































