Globo 54307-1W - Bodové svietidlo Claude 1xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-54307-1W |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | drevo, sklo, kov |
| Farba: | matná čierna, hnedá, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hĺbka: | 155 mm |
Příbuzné produkty
Globo 54307-4W - Stropné bodové svietidlo Claude 4xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 54307-3W - Stropné bodové svietidlo Claude 3xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
40,95 €
Globo 54307-2W - Bodové svietidlo Claude 2xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
27,85 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 54308-1 - Nástenné bodové svietidlo Hubertus 1xE14, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
10,25 €
Globo 54307-3W - Stropné bodové svietidlo Claude 3xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
40,95 €
Globo 54802W-2 - Stropné bodové svietidlo Xara I 2xE14, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
17,90 €
Globo 54310-4 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 4xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
49,55 €
Globo 57911-3W - Stropné bodové svietidlo Robby white 2xGU10, biela/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
23,35 €
Globo 57911-1G - Nástenné bodové svietidlo Robby wood 1xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
12,15 €
Globo 57911-4G - Stropné bodové svietidlo Robby wood 4xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
39,35 €
Globo 57911-1B - Nástenné bodové svietidlo Robby black 1xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
9,60 €
Globo 54802S-3D - Stropné bodové svietidlo Xara I 3xE14, Ø360, matná čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
27,85 €
Globo 54802W-6 - Stropné bodové svietidlo Xara I 6xE14, Ø630, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
49,90 €


























































