TK Lighting 10220 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, zelená
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10220 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | mátová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10236 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10235 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
31,80 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10238 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10222 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10237 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
31,80 €
TK Lighting 10221 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 10240 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
43,95 €
TK Lighting 10234 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10239 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
28,15 €
TK Lighting 10242 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 1712 - Detské svietidlo Wire colour 5xE27, Ø700mm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
105,00 €
TK Lighting 2106 - Detské svietidlo Wire colour 3xE27, Ø700mm
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
56,05 €


























































