TK Lighting 10240 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, béžová
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10240 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 18 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 18 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 520 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10222 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10239 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
28,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10235 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 10221 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 2106 - Detské svietidlo Wire colour 3xE27, Ø700mm
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
55,95 €
TK Lighting 10239 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
28,15 €
TK Lighting 2107 - Detské svietidlo Wire colour 5xE27, Ø700mm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
104,85 €
TK Lighting 10234 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 4-14 dní
46,65 €
TK Lighting 10223 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10236 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 4-14 dní
46,65 €
TK Lighting 10219 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 10220 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €



























































