TOP LIGHT Metal H 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60B 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, biela + diaľkové ovládanie
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Metal H 60B RC |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Na diaľkové ovládanie, stmievanie 10-100%, zmena teploty svietenia 3000-6500K, nočné svetlo, pamäť
| Materiál: | akryl, kov |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 60 W |
| Svetelný tok: | 6000 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Šírka: | 600x600 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Metal H 60C RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60C 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
91,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Ocean K RC - Stropné LED svietidlo Ocean K 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø550, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
72,70 €
TOP LIGHT Ivona 40B RC - Stropné LED svietidlo Ivona 40B 24W, 3000-6500K, 2400lm, Ø415, biela / trblietavý efekt + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
58,70 €
TOP LIGHT Revit 80B RC - Stropné LED svietidlo Revit 80B 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
141,05 €
TOP LIGHT Revit H50B RC - Stropné LED svietidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
80,75 €
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
60,60 €
TOP LIGHT Apolo 60C RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60C 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
115,45 €
TOP LIGHT Dekor 40B RC - Stropné LED svietidlo Dekor 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
72,70 €
TOP LIGHT Norman 50B RC - Stropné LED svietidlo Norman 50B 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø490, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
57,20 €
TOP LIGHT Vendo 40 RC - Stropné LED svietidlo Vendo 40 RC 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø385, biela/trblietavý efekt/dekor dreva + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
68,65 €


























































