TK Lighting 5968 - Bodové svietidlo TOP 3xGU10, čierna/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5968 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5970 - Bodové svietidlo TOP 6xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
120,40 €
TK Lighting 5967 - Bodové svietidlo TOP 2xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
48,15 €
TK Lighting 6088 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
21,95 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16147 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 2xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 380 ksdodanie 4-14 dní
36,20 €
TK Lighting 5777 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 5xGU10, čierna/orech
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
83,95 €
TK Lighting 16148 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 3xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 887 ksdodanie 4-14 dní
55,20 €
TK Lighting 6914 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2050 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 10123 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGX53, buk
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
27,50 €
TK Lighting 4539 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 1578 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €
TK Lighting 10240 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
43,90 €
TK Lighting 4855 - Stropné svietidlo Fairy black 4xG9, čierna/biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
114,85 €
TK Lighting 5967 - Bodové svietidlo TOP 2xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
48,15 €
TK Lighting 2731 - Stropné svietidlo Fairy graphite 6xE27, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
187,30 €



























































