LED žiarovka GX53 6W, 4000K, 490lm, 110°, biela
| Výrobca: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-381763 |
LED žiarovka GX53 6W, 4000K, 490lm, 110°, biela
Kompaktná LED žiarovka s päticou GX53 je ideálnym riešením pre osvetlenie kuchynských liniek, chodieb alebo technických priestorov. Vďaka nízkemu profilu je vhodná do miest s obmedzeným priestorom.
Svetlo v príjemnej neutrálnej bielej farbe (4000K) je vhodné na každodenné aktivity bez skreslenia farieb. Pri spotrebe 6 W poskytuje svetelný tok 490 lúmenov, čo zaručuje jemné, ale dostatočné osvetlenie. Široký uhol svietenia 110° zabezpečuje rovnomerné rozptýlenie svetla.
Technické parametre:
- Pätica: GX53
- Príkon: 6 W
- Svetelný tok: 490 lm
- Teplota svetla: 4000 K (neutrálna biela)
- Uhol vyžarovania: 110°
- Napätie: 230 V
- Farba tela: biela
- Typ svetelného zdroja: LED
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GX-53 |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6 W |
| Svetelný tok: | 490 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 20000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 110 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 75 mm |
| Výška: | 29 mm |
Mi by Milagro - LED žiarovka GX53 12W, 3000/4000/6000K, 1251lm
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Mi by Milagro - LED žiarovka GX53 8,5 W, 3000/4000/6000K, 806lm
Skladom 10 ksihneď na odoslanie


























































