LED žiarovka GX53 11W, 3000K, 1055lm, 110°, biela
| Výrobca: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-381766 |
ihneď na odoslanie Dalších 100 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-14 dní
LED žiarovka GX53 11W, 3000K, 1055lm, 110°, biela
Výkonná LED žiarovka s päticou GX53 je ideálnou voľbou pre moderné aj úsporné osvetlenie, najmä tam, kde je potrebné ploché a kompaktné svetelné riešenie. Vďaka teplej bielej farbe svetla (3000K) navodí príjemnú atmosféru, vhodnú pre domáce aj komerčné priestory.
Žiarovka ponúka vysoký svetelný tok 1055 lm pri spotrebe iba 11 W, čo zaisťuje účinné a energeticky úsporné osvetlenie. Široký uhol svietenia 110° pokrýva rovnomerne väčšiu plochu bez ostrých tieňov.
Technické parametre:
- Pätica: GX53
- Príkon: 11 W
- Svetelný tok: 1055 lm
- Teplota svetla: 3000 K (teplá biela)
- Uhol vyžarovania: 110°
- Napájanie: 230 V
- Farba: biela
- Typ svetelného zdroja: LED
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GX-53 |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 11 W |
| Svetelný tok: | 1055 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 20000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 110 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 75 mm |
| Výška: | 29 mm |
Mi by Milagro - LED žiarovka GX53 12W, 3000/4000/6000K, 1251lm
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Mi by Milagro - LED žiarovka GX53 8,5 W, 3000/4000/6000K, 806lm
Skladom 10 ksihneď na odoslanie



























































