TK Lighting 4514 - Detské stropné svietidlo Star 2xE27, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4514 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x15 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 430 mm |
| Hĺbka: | 130 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5958 - Detské stropné svietidlo Star 2xE27, ľan
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
TK Lighting 6972 - Detské stropné svietidlo Star 2xE27, šedá
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4228 - Detské stropné svietidlo Cloud 2xE27, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
55,25 €
TK Lighting 10219 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 4336 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, ľan
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
87,20 €
TK Lighting 5923 - Detské stropné svietidlo Heart 2xE27, siva
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
51,20 €
TK Lighting 10242 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 3229 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, modrá
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
47,25 €
TK Lighting 10153 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 3230 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
43,05 €
TK Lighting 10231 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, béžová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
37,30 €
TK Lighting 757 - Detské stropné svietidlo Heart 2xE27, ľan
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €


























































