TK Lighting 10227 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10227 |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Dalších 74 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 74 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 155 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10230 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, modrá
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 10228 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, ružová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 10231 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, béžová
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3145 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, sivá
skladom u dodávateľa 132 ksdodanie 4-14 dní
82,90 €
TK Lighting 10231 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, béžová
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 1535 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, ružová
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
49,00 €
TK Lighting 10234 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 4-14 dní
46,65 €
TK Lighting 6972 - Detské stropné svietidlo Star 2xE27, šedá
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
56,45 €
TK Lighting 4228 - Detské stropné svietidlo Cloud 2xE27, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
55,20 €
TK Lighting 3230 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
40,50 €
TK Lighting 10240 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
43,90 €
TK Lighting 4336 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, ľan
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
87,15 €
TK Lighting 10223 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €



























































