Idea led ID-9048 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, zlatá
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-9048 |
ihneď na odoslanie Dalších 52 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-14 dní
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Nástenné kúpeľňové LED svietidlo IDEA LED ID-9048 VENUS 24W, 4200K, IP44, zlatá, 120 cm
Elegantné nástenné LED svietidlo VENUS v luxusnom zlatom prevedení je ideálnou voľbou na osvetlenie kúpeľňového zrkadla i ďalších interiérových prvkov. Vďaka dĺžke 120 cm rovnomerne osvetlí široký priestor, zatiaľ čo úsporné LED technológie zaistia vysokú svietivosť aj dlhú životnosť.
Farebná teplota 4200 K poskytuje neutrálne biele svetlo, ktoré je ideálne na každodennú hygienu, líčenie alebo holenie. Svietidlo má krytie IP44, takže je chránené proti striekajúcej vode a je vhodné na použitie v kúpeľniach a vlhkých priestoroch.
Vlastnosti:
- Typ svietidla: nástenné LED nad zrkadlo
- Príkon: 24 W
- Svetelný tok: 1640 lm
- Teplota svetla: 4200 K (neutrálna biela)
- Dĺžka: 120 cm
- Krytie: IP44 - vhodné do kúpeľne
- Farba: zlatá
- Štýl: moderný, elegantný
- Napájanie: 220–240 V
| Materiál: | hliník, plast |
| Farba: | zlatá |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4200 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 24 W |
| Svetelný tok: | 1640 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hĺbka: | 130 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Idea led ID-9032 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Venus LED 24W, 4200K, 1680lm, IP44, čierna
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9020 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9021 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, biela
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9022 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9030 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9031 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9040 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-9041 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9042 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9019 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, biela
skladom u dodávateľa 235 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9029 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, čierna
skladom u dodávateľa 532 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9039 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-9035 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 314 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9036 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 408 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9037 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 164 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9038 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9045 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-9046 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, zlatá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9047 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, zlatá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9030 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9060 - Kúpeľňové LED svietidlo LOVIS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9042 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9037 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 164 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9035 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 314 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9047 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, zlatá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9053 - Kúpeľňové LED svietidlo AVIORA 8W, 4000K, 780lm, 42cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 396 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9054 - Kúpeľňové LED svietidlo AVIORA 12W, 4000K, 1160lm, 60cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 391 ksdodanie 3-14 dní
IDEA LED ID-9065 – Nástenné LED svietidlo ASTER 2×4W, 4200K, 560lm, 30 cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9019 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, biela
skladom u dodávateľa 235 ksdodanie 3-14 dní



























































