TK Lighting 6586 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø500, breza/prírodný
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6586 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | drevo, preglejka, plast, kov |
| Farba: | čierna, prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6611 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø640, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
110,90 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6299 - Drevený luster Oslo brown 3xE27, 1180mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
174,35 €
TK Lighting 10155 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø160, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
35,35 €
TK Lighting 5770 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø200, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
43,65 €
TK Lighting 1589 - Luster Dong wood 1xE27, Ø200, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,60 €
TK Lighting 4508 - Drevený luster Oslo brown 1xE27, Ø335mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
60,65 €
TK Lighting 10157 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø190, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
37,05 €
TK Lighting 5772 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø380, béžová/ľan/borovica
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
71,95 €
TK LIGHTING 11012 - Drevený luster OSLO SABIA 3xE27, béžová/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
174,35 €
TK Lighting 4712 - Drevený luster Oslo white 3xE27, 1180mm, biela/drevo
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
149,20 €
TK Lighting 11080 - Luster VIRLO WHITE 4xE14, drevo/sklo
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €


























































