GTV LD-SAHER1-DUO - Núdzové LED svietidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP65, 1h
| Výrobca: GTV | |
| Kód: GTV-LD-SAHER1-DUO |
| Výrobca: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
GTV LD-SAHER1-DUO – Núdzové LED svietidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300 lm, 220–240V, IP65, 1 h
Odolné núdzové LED svietidlo SAHER DUO 3W je určené na osvetlenie únikových trás pri výpadku elektrickej energie. Vďaka krytiu IP65 a mechanickej odolnosti IK07 je vhodné aj do náročnejších podmienok. Svetelný tok 300 lm, široký uhol svitu 120° a studená farba svetla 6400 K zabezpečujú dostatočnú viditeľnosť počas evakuácie.
Svietidlo podporuje trvalý aj netrvalý režim prevádzky. Režim sa nastavuje externým spínačom, ktorý určuje, či svietidlo svieti aj počas napájania zo siete. Pri výpadku prúdu sa automaticky prepne do núdzového režimu s dobou svietenia 1 hodina. Smerová šípka je nastaviteľná – je možné ju otočiť doľava, doprava aj nadol. Montáž je možná na strop aj na stenu.
Vlastnosti
• Príkon: 3 W
• Napájacie napätie: 220–240 V
• Svetelný tok: 300 lm
• Teplota chromatickosti: 6400 K
• Uhol svitu: 120°
• Účinník (PF): >0,5
• Stupeň krytia: IP65
• Mechanická odolnosť: IK07
• Doba núdzovej prevádzky: 1 h
• Životnosť: 60 000 h
• Počet spínacích cyklov: 10 000
• Stmievanie: nie
• Režim prevádzky: trvalý / netrvalý (externý spínač)
• Montáž: na strop aj na stenu
• Použitie: vnútorné aj vonkajšie priestory
Hlavné výhody
• Možnosť trvalého aj netrvalého režimu prevádzky
• Automatické zapnutie pri výpadku napájania
• Odolné vyhotovenie IP65 a IK07
• Nastaviteľná smerová šípka (doľava, doprava, nadol)
• Núdzové svietenie po dobu 1 hodiny
| Materiál: | polykarbonát |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6400 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3 W |
| Svetelný tok: | 300 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 60000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 10000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Mechanická odolnosť (IK): | 07 |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Šírka: | 117 mm |
| Hĺbka: | 76 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
GTV LD-CORSO1-0 - Núdzové LED svietidlo CORSO, 3W, 6400K, 300 lm, 230V, IP20, 1h, TLAČIDLO TEST
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-CORSO3-00 - Núdzové LED svietidlo CORSO, 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP20, 3h, TLAČIDLO TEST
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
GTV LD-OMAH33-0 - Núdzové LED svietidlo OMAHA-3, 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP20, 3h, TLAČIDLO TEST
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-SAHER3-DUO - Núdzové LED svietidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP65, 3h
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme


























































