GTV OS-LEOE27B-10 - Vonkajšie nástenné svietidlo LEO 1xE27, IP54, čierna
| Výrobca: GTV | |
| Kód: GTV-OS-LEOE27B-10 |
ihneď na odoslanie Dalších 500 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 dní
| Výrobca: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
GTV OS-LEOE27B-10 – Vonkajšie nástenné svietidlo LEO 1xE27, IP54, čierna
Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo LEO v čiernom prevedení je ideálnou voľbou pre osvetlenie vstupov, terás, záhradných domčekov či fasád. Vďaka pätici E27 si môžete zvoliť ľubovoľnú LED žiarovku podľa požadovanej intenzity a farby svetla. Svietidlo má odolné prevedenie s krytím IP54, ktoré zaručuje ochranu proti prachu a striekajúcej vode, a je tak vhodné na vonkajšie použitie počas celého roka.
Technické parametre:
- Pätica: E27
- Max. príkon: 18W LED
- Krytie: IP54
- Napätie: 220–240V
- Materiál: hliník, PC
- Farba: čierna, biely difúzor
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 165 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
GTV LD-TIAGOGU10J-01KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 1xGU10, IP54, nehrdzavejúca oceľ/sklo
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV OS-ESOE2711-20 - Vonkajšie nástenné svietidlo ESO 1xE27, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10D-20KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 2xGU10, IP54, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 1000 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-NAR10WB-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo NARIN 10W, 4000K, 1000lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10J-20KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 1xGU10, IP54, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-SIRO10WB-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo SIROLO 10W, 4000K, 1000lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-CANTI12WKW-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo CANTI II 12W, 4000K, 1000lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 1000 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-TRO10WB-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo TROPEA 10W, 4000K, 900lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV OS-ESOE2711-80 - Vonkajšie nástenné svietidlo ESO 1xE27, IP54, nerez
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10D-01KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 2xGU10, IP54, nehrdzavejúca oceľ/sklo
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní

























































