GTV LD-TIAGOGU10J-01KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 1xGU10, IP54, nehrdzavejúca oceľ/sklo
| Výrobca: GTV | |
| Kód: GTV-LD-TIAGOGU10J-01KW |
| Výrobca: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
Objavte dokonalé vonkajšie osvetlenie s nástenným svietidlom Tiago od GTV! Toto elegantné svietidlo vo farbe nerezovej ocele a skla spája moderný design s odolnosťou, ktorá je ideálna pre akýkoľvek exteriér. Jeho minimalistický vzhľad skvele doplní vašu terasu, záhradu či vchod do domu a dodá vášmu priestoru šmrnc.
Svietidlo Tiago je navrhnuté pre jednu žiarovku s päticou GU10, čo vám umožní vybrať si ideálny svetelný zdroj podľa vašich potrieb. Prispôsobte si intenzitu a farbu svetla tak, aby zodpovedala vašej atmosfére. S krytím IP54 je odolné voči prachu a vode, takže sa môžete spoľahnúť na jeho výkon aj za nepriaznivého počasia.
Vytvorte si útulný a štýlový vonkajší priestor s nástenným svietidlom Tiago, ktoré prinesie ako funkčnosť, tak estetiku. Užite si nezabudnuteľné chvíle pod hviezdami s týmto skvostom vo vašom domove!
| Materiál: | hliník, sklo |
| Farba: | oceľ |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220, 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Mechanická odolnosť (IK): | 06 |
| Šírka: | 68 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hĺbka: | 92 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
GTV LD-SIRO10WB-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo SIROLO 10W, 4000K, 1000lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10J-20KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 1xGU10, IP54, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV OS-ESOE2711-20 - Vonkajšie nástenné svietidlo ESO 1xE27, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 1000 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10D-01KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 2xGU10, IP54, nehrdzavejúca oceľ/sklo
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV OS-LEOE27B-10 - Vonkajšie nástenné svietidlo LEO 1xE27, IP54, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
GTV LD-TRO10WB-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo TROPEA 10W, 4000K, 900lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-CANTI12WKW-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo CANTI II 12W, 4000K, 1000lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 1000 ksdodanie 3-10 dní
GTV OS-ESOE2711-80 - Vonkajšie nástenné svietidlo ESO 1xE27, IP54, nerez
skladom u dodávateľa 1000 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-NAR10WB-10 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo NARIN 10W, 4000K, 1000lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10D-20KW - Vonkajšie nástenné svietidlo Tiago 2xGU10, IP54, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 1000 ksdodanie 3-10 dní


























































