Sollux SL.0436 - Stropné svietidlo LAGOS 30 čierne 1xGU10
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0436 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 6 cm |
| Kolekcia: | Lagos |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 6 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 30 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0435 - Stropné svietidlo LAGOS 30 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 4-14 dní
27,65 €
Podobný tovar
Sollux SL.0996 - Stropné svietidlo LAGOS 10 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 230 ksdodanie 4-14 dní
13,75 €
Sollux SL.0997 - Stropné svietidlo LAGOS 20 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
20,35 €
Sollux SL.0998 - Stropné svietidlo LAGOS 40 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
35,50 €
Sollux SL.0999 - Stropné svietidlo LAGOS 60 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
50,20 €
Sollux SL.1000 - Stropné svietidlo LAGOS 10 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 113 ksdodanie 4-14 dní
13,75 €
Sollux SL.1001 - Stropné svietidlo LAGOS 20 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
20,35 €
Sollux SL.1002 - Stropné svietidlo LAGOS 40 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
35,50 €
Sollux SL.1003 - Stropné svietidlo LAGOS 60 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
50,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.1015 - Stropné bodové svietidlo Ring 3P 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0681 - Stropné svietidlo ARIZ betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Sollux SL.0916 - Stropné svietidlo QUATRO 2 prírodné drevo 2xGU10 AR111
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
62,50 €
Sollux SL.0332 - Stropné bodové svietidlo RING 4L 4xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 160 ksdodanie 4-14 dní
76,70 €
Sollux SL.0093 - Stropné bodové svietidlo RING 3 čierne 3xGU10
skladom u dodávateľa 181 ksdodanie 4-14 dní
49,85 €
Sollux SL.0914 - Stropné svietidlo BASIC 2 prírodné drevo 2xGU10 AR111
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
67,25 €
Sollux SL.1043 - Stropné bodové svietidlo BERG 6 prírodné drevo 6xGU10
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
144,90 €
Sollux SL.0996 - Stropné svietidlo LAGOS 10 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 230 ksdodanie 4-14 dní
13,75 €
Sollux SL.0094 - Stropné bodové svietidlo RING 4 čierne 4xGU10
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
66,75 €
Sollux SL.0675 - Stropné svietidlo ARIZ prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €



























































