Sollux SL.0999 - Stropné svietidlo LAGOS 60 1xGU10, Ø60, biela
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0999 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x12 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0997 - Stropné svietidlo LAGOS 20 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 4-14 dní
20,35 €
Sollux SL.0998 - Stropné svietidlo LAGOS 40 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
35,50 €
Sollux SL.0996 - Stropné svietidlo LAGOS 10 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 4-14 dní
13,75 €
Podobný tovar
Sollux SL.0435 - Stropné svietidlo LAGOS 30 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 4-14 dní
27,65 €
Sollux SL.0436 - Stropné svietidlo LAGOS 30 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 92 ksdodanie 4-14 dní
27,65 €
Sollux SL.1000 - Stropné svietidlo LAGOS 10 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 129 ksdodanie 4-14 dní
13,75 €
Sollux SL.1001 - Stropné svietidlo LAGOS 20 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
20,35 €
Sollux SL.1002 - Stropné svietidlo LAGOS 40 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
35,50 €
Sollux SL.1003 - Stropné svietidlo LAGOS 60 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
50,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0492 - Stropné svietidlo ORBIS 1xGU10 prírodné drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
25,55 €
Sollux SL.0884 - Stropné svietidlo QUATRO 2 betónové 2xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
56,85 €
Sollux SL.1001 - Stropné svietidlo LAGOS 20 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
20,35 €
Sollux SL.0436 - Stropné svietidlo LAGOS 30 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 92 ksdodanie 4-14 dní
27,65 €
Sollux SL.1002 - Stropné svietidlo LAGOS 40 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
35,50 €
Sollux SL.0998 - Stropné svietidlo LAGOS 40 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
35,50 €
Sollux SL.0675 - Stropné svietidlo ARIZ prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.1000 - Stropné svietidlo LAGOS 10 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 129 ksdodanie 4-14 dní
13,75 €
Sollux SL.0881 - Stropné svietidlo BASIC 1 betónové 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
37,40 €
Sollux SL.0016 - Stropné svietidlo ORBIS 1 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 112 ksdodanie 4-14 dní
26,50 €



























































